شنبه، 5 اسفند 1402 تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English
 
 
 
 
     
اطلاعیه ارسال گزارش مختصری از فعالیتهای پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی

 تاريخ: 30/10/99

بسمه تعالی
"وَ اِذا مَرضتُ فَهُوَ یَشفین"
"و چون بیمار شوم او مرا درمان می­بخشد. (شعرا 80)"
 
پس از همه­گیری ویروس کووید 19 در اسفند سال 1398 و اقدام دولت مبنی بر تعطیلی آموزش حضوری در دانشگاهها، آموزش عالی در کشور با پدیده جدیدی به نام آموزش و حتی پژوهش مجازی روبرو شد. با در نظر گرفتن پیامدهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی همه­گیری ویروس در همه ارکان زندگی مردم جهان، یکی از بحرانهایی که می­تواند برای دانشجویان اتفاق بیفتد، کمرنگ شدن انگیزه دانشجویان برای ادامه کارهای پژوهشی خود و یا احتمالاً روبرو شدن با مشکلاتی برای انجام کارهای تحقیقاتیشان است.
بدین منظور مدیریت دانشکده ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه دانشجویان تقاضا دارد که در این شرایط کرونایی دانشجویان مثل سابق با انگیزه کامل با انجام کارهای پژوهشی خود زیر نظر اساتید محترم راهنما، اهتمام بورزند و اگر احیانا در این راستا مشکلاتی وجود داشته باشد، آماده شنیدن نقطه نظرات دانشجویان می­باشد. لذا برای اطلاع از وضعیت تحصیلی و روند پژوهشی دانشجویان و مشکلات احتمالی آنها، دانشجویان محترم لطفا گزارش مختصری از فعالیتهای پژوهشی خود را در این یکسال اخیر به دفتر دانشکده یا مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده ارسال نمایند.     
با تشکر
مدیریت دانشکده علوم پایه
 
ایمیل دانشکده:                                                                      office-science@sut.ac.ir
ایمیل مسئول تحصیلات تکمیلی دانشکده:                                               
phosseinpour@sut.ac.ir


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : IT
       
 
صفحه اصلی | وب سایت دانشگاه صنعتی سهند | تماس با ما
دانشگاه صنعتی سهند، دانشکده علوم پایه - کد پستی: 5331817634 | شماره مستقیم دفتر دانشکده:  33459072-041 | office-science@sut.ac.ir